Kategorien

e-Raty

Katalogi


Dostawa

Koszty i sposoby dostawy:

1. Poczta Polska:

- Paczka pocztowa priorytetowa – 13,90 PLN (W niektórych sytuacja wysyłka pocztą jest niemożliwa. Zostaną o tym Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie. Z racji gabarytu będziemy mogli prosić o dopłatę (np. trenażery, koła, stojaki, ramy itp.) lub zamianę dostawcy na kuriera TBA Express. W przypadku płatności poprzez przelewy24.pl paczka pocztowa kosztuje 14,90 PLN.

- Paczka pocztowa pobraniowa priorytetowa – 16,90 PLN (Tutaj również wysyłka może być czasem niemożliwa lub za dopłatą do opcji gabaryt) lub zamiana na wysyłkę kurierską.

- List pocztowy polecony priorytetowy – 13,90 PLN (Tylko i wyłącznie do wagi 1 kg razem z opakowaniem oraz do max. rozmiaru koperty A-4. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany tej formy wysyłki w przypadku stwierdzenia, że danego towaru nie da się wysłać listem poleconym.

- List pocztowy polecony ekonomiczny – 9,91 PLN (Tylko i wyłącznie do wagi 1 kg razem z opakowaniem oraz do max. rozmiaru koperty A-4. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany tej formy wysyłki w przypadku stwierdzenia, że danego towaru nie da się wysłać listem poleconym.

2. Kurier - DHL :

- Paczka zwykła do 30 kg – 9,99 PLN (w przypadku płatności przez przelewy24.pl koszt 15,90 PLN). Przy płatnościach poprzez przelewy24.pl nie jest naliczana darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 300 PLN.

- Paczka pobraniowa do 30 kg – 12,90 PLN

W szczególnych przypadkach (np. paczka 50 kg), cennik ustalamy indywidualnie z klientem.

 

Uwaga: Jeśli opakowanie przesyłki było w widoczny sposób znacznie naruszone (podarty worek, koperta lub wystające części) prosimy o sprawdzenie zawartości opakowania oraz spisanie z kurierem protokołu uszkodzenia paczki i towaru i bezzwłoczne odesłanie paczki na adres:

CTbike.pl
Ul. Objazdowa 1
85-838 Bydgoszcz
Tel. 52 365 80 24
Kom. 661 422 719

 

3. Odbiór osobisty:

Odbiór osobisty jest płatny tylko w przypadku płatności przez serwis przelewy24.pl. W innych przypadkach jest darmowy (płatność za towar gotówką na miejscu). Nie posiadamy terminala do płatności kartą . Prosimy przed odbiorem o kontakt (telefoniczny lub mailowy) w celu potwierdzenia dostepności produktów z zamówienia.

 

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem:

 

firmy kurierskiej DHL Parcel

czas dostawy maksymalnie 48

godziny robocze;

Poczty Polskiej

czas dostawy maksymalnie

14

dni robocze.

Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie

10

dni robocze liczone od

momentu złożenia zamówienia. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika, który jest podany powyżej.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Darmowa dostawa od 400 zł

Certyfikat ochrony kupującego Trusted Shops

Certyfikat SSL dla bezpieczeństwa Twoich zakupów